Najczęściej zadawane pytania
Jak wyglądają e-maile wysyłane przez LicznikNET?
E-mail z raportami E-mail generowany przez LicznikNET zawiera w treści nagłówek oraz raporty zgromadzone w pamięci. W temacie wiadomości znajduje się informacja o lokalizacji (wprowadzona do konfiguracji licznika), która pozwala zidentyfikować nadawcę bez konieczności otwierania wiadomości. 
 
Jak podłączyć licznikNET do internetu?
LicznikNET posiada wbudowane gniazdo Ethernetowe. Dzięki niemu przy pomocy standardowego kabla UTP należy licznik podłączyć do najbliższego switcha lub routera, który posiada połączenie z internetem. Najistotniejsze jest to, aby przed instalacją uzyskać informację od administratora sieci komputerowej - czy sieć przydziela numery IP dynamicznie (usługa DHCP) czy wymagany jest numer statyczny - jeżeli tak, należy poprosić administratora o jego przydzielenie. Licznik może pracować zarówno w sieci ze statycznymi numerami IP jak i w sieci z numerami przydzielanymi dynamicznie.
 
Jakie informacje pokazuje LicznikGości na wyświetlaczu?

Podczas normalnej pracy (w trakcie liczenia) wyświetlacz w LicznikuGości ma postać:

 

W pierwszym wierszu widoczna jest godzina i data. W drugim podawana jest liczba osób zliczona od początku aktualnej godziny i od początku dnia (po ukośniku).

 
Jaki detektor można podłączyć do licznika?
Zarówno licznikNET jak i LicznikGości może współpracować z dowolnym detektorem o wyjściu typu NC (normalnie zwarty). Najczęściej stosowane są bariery podczerwieni instalowane w przejściu. Więcej informacji n.t. barier można znaleźć tutaj.
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 4