Nowe znaczenie pojęcia 'bezobsługowy system'!
Czwartek, 07 Maj 2009 00:00

Kolejna wygodna funkcjonalność systemu "Statystyki on-line" zasugerowana przez Klientów.

Dotychczas możliwe było wywołanie predefiniowanego zestawienia przy pomocy jednego kliknięcia. Ku naszemu zaskoczeniu udało się uprościć także i tę czynność!
Każdy zarejestrowany w systemie "Statystyki on-line" użytkownik może otrzymywać aktualne, wybrane raporty na swoją skrzynkę e-mail. Innymi słowy ma codziennie rano na swoim komputerze aktualny wykres obrazujący tendencje w odwiedzinach w jego salonach.

Określenie "bezobsługowy system" zyskało nową treść!

 
Nowy wizerunek
Poniedziałek, 15 Grudzień 2008 00:00

W nowy 2009 rok postanowiliśmy wejść z nowym wizerunkiem. Obejmuje on loga, karty katalogowe, wizytówki a także nową stronę internetową. Mamy nadzieję, że przypadnie ona Państwu do gustu. Staraliśmy się zaprojektować ją w przejrzysty sposób umożliwiający łatwe poruszanie się, ale także szybkie docieranie do szukanych informacji. Takie były założenia - jeżeli rozminęły się z rzeczywistością - chętnie wysłuchamy wszelkich uwag i spostrzeżeń.

Zapraszamy

 
Internetowy serwis do gromadzenia i analizy danych
Wtorek, 01 Lipiec 2008 00:00

Jest nam miło poinformować, że oddaliśmy do użytku internetowy serwis Statystyki on-line.

Ma on stanowić dopełnienie funkcjonalności LicznikaNET. Serwis ten pozwala na automatyczne odbieranie raportów tworzonych przez ten licznik, dodawanie ich do bazy danych a następnie udostępnianie poprzez Internet uprawnionym osobom. Komunikacja z aplikacją odbywa się przy pomocy dowolnej przeglądarki internetowej i co ważne przy pomocy szyfrowanego połączenia.

Zapraszamy do zapoznania się z produktem tutaj.

 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>

Strona 3 z 4