Wbudowany serwer WWW
Czwartek, 05 Sierpień 2010 22:24

Miło nam poinformować, że na skutek pytań o możliwość lokalnego podglądu stanu licznika - wprowadziliśmy taką funkcjonalność.

LicznikNET posiada teraz wbudowany serwer WWW, dzięki któremu przy pomocy przeglądarki internetowej możliwy jest podgląd stanu licznika. Wystarczy w pasku adresu przeglądarki wpisać numer IP licznika.

 
Ułatwiona diagnostyka
Czwartek, 10 Grudzień 2009 12:21
Przy okazji wprowadzania nowej wersji oprogramowania do LicznikaNET (w związku z pomysłem TPSA dotyczącym zmiany numeru portu używanego do wysyłania maili za pośrednictwem Neostrady), dodaliśmy nowe mechanizmy diagnostyczne. W tej chwili na podstawie stanu kontrolek LED zainstalowanych w liczniku można jednoznacznie określić dlaczego użytkownik nie otrzymuje aktualnych wyników. Teraz klient bez konieczności narażania się na koszty związane z przyjazdem serwisanta - sam może sprawdzić, że przyczyna tkwi nie w urządzeniach lecz np. w awarii internetu jaka miała miejsce dzisiejszej nocy. W takim przypadku jesteśmy w stanie telefonicznie i co najważniejsze NIEODPŁATNIE pomóc w rozwiązaniu problemu.
 
Nowy detektor
Piątek, 22 Maj 2009 10:37

benincaMiło nam poinformować, że wprowadziliśmy do oferty nowy detektor.
Zalety:

  • niewielkie wymiary (szczególnie szerokość - 32mm!) umożliwiają montaż w dowolnym miejscu,
  • możliwość zmiany kierunku wiązki (nadajnik i odbiornik mogą być montowane na tej samej płaszczyźnie - mogą 'patrzeć' w bok a nie tylko na wprost),
  • atrakcyjna cena.

Mamy nadzieję, że bariera ta przypadnie Państwu do gustu.

Karta katalogowa dostępna w dziale Pobierz.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 4